Odbojkašice Nove Gradiške pred domaćom publikom pobijedile Azenu

Objavljeno: Ponedjeljak, 12 Studeni 2018 10:31 Autor:

Sudeći prema poretku na ljestvici utakmica Nove Gradiške i Azene trebala je biti lakša zadaća za domaće odbojkašice.

Bez ozlijeđene standardne igračice Ive Papac Nova Gradiška je teže od očekivanog došla do pobjede.  Nakon dobivenog prvog seta domaćih odbojkašica, gošće iz Velike Gorice koriste brojne pogreške Novogradiščanki i vode u setovima 1-2.

U četvrtom setu Azena odlično igra do 12-12, da bi do kraja seta odbojkašice Nove Gradiške odigrale superiorno i izjednačile na 2-2 u setovima.

U petom setu Azena ima prednost 3-7, ali domaće odbojkašice ipak nisu dozvolile iznenađenje i ostvaruju tijesnu pobjedu.

ŽOK NOVA GRADIŠKA: Lana Engerini, Matanović, I.Papac, Lamia Engerini, Kovač, B.Papac, Pavić, Zirn, Dautović, Čeliković, Balunović, Kovačević

Trener: Damir Runjaš

ŽOK AZENA: Pokrajčić, Mioković, Grozdanić, Pavić, Dodić, Matijević, Baković, Božić, Butković, Vondruška

Trener: Luka Bišćan

ŽOK Nova Gradiška -  ŽOK Azena Velika Gorica: 3-2