OKM Centrometal u četvrtfinalu ide na osječku Mursu

Objavljeno: Ponedjeljak, 11 Ožujak 2019 08:59 Autor:

U svih šest utakmica u skupini od petog do osmog mjesta druge faze Superlige odbojkaši Centrometala ostvarili su pobjede. Posljednju u subotu kod kuće protiv posljednje plasiranog Rovinja.

U ovoj utakmici nisu nastupili Zelenika i Ivan Novak. Tako je na mjestu srednjeg blokera zaigrao Marciuš i to je odradio dobro. Od samog početka utakmice domaći su poveli, sredinom seta bilo je 13:8. Kasnije su se Istrani malo približili, no u završnici seta opet Centrometal dominira i završava 25:18.

U drugom setu iz igre je izašao Pribanić. I to se osjetilo na prijemu. Gosti su to koristili i uglavnom bili u maloj prednosti. Tako je protekao cijeli set. Na kraju su Rovinjani i došli do seta sa 25:22.

Tada su se Međimurci uozbiljili i bez ikakvog problema došli do preostala dva seta. Treći je završio 25:13, četvrti 25:12.

Sada slijedi doigravanje. Protivnik Centrometalu u četvrtfinalu bit će osječka Mursa. Igra se na dvije dobivene utakmice. Prva je u srijedu u Osijeku u 19,00 sati, uzvrat je u Nedelišću u subotu od 19,30 sati.  Ukoliko bude 1:1 treći susret igra se u Osijeku.

OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ   3 : 1  (25:18, 22:25, 25:13, 25:12)