Perugia uz raspoložene Leona i Atanasijevića do novih bodova

Objavljeno: Ponedjeljak, 29 Listopad 2018 14:44 Autor:
Wilfredo Leon u jednom od svojih mnogobrojnih napadačkih akcija Wilfredo Leon u jednom od svojih mnogobrojnih napadačkih akcija

U utakmici 3. kola u talijanskoj odbojci Serie A1, Perugia je nakon gubitka prvog seta uspjela pobijediti Trentino!

U vrlo uzbudljivoj utakmici koja se igrala u Perugiji u prvom setu Trentino nije dozvolio domaćinima da razviju svoju igru i vrlo uvjerljivo osvajaju taj set.
Međutim, od početka drugog seta, Wilfredo Leon i Aleksandar Atanasijević preuzeli su odgovornost i odveli momčad do nove pobjede s rezultatom 3-1!

Wilfredo Leon završio je utakmicu sa 26 poena (4 asa) dok je Atanasijević imao 19 poena (4 asa). S druge strane, Aaron Russell imao je 15, a Uroš Kovačević i Srećko Lisinac imali su po 12 poena.