Riječanke bez šanse u Zagrebu

Objavljeno: Nedjelja, 11 Veljača 2018 11:43 Autor:

U susretu 7. kola drugog dijela natjecanja u Superligi odbojkašice Mladosti s maksimalnih 3:0 (25:15, 25:17, 25:23) slavile su protiv HAOK Rijeka CO.

Bila je ovo druga utakmica u samo desetak dana koje su ove dvije ekipe međusobno odigrale. Međutim za razliku od one prva koja je ponudila malo više neizvjesnosti i gdje su Mladostašice slavile tek nakon pet odigranih setova ova utakmica od samog početka pokazala je drugu sliku.

Mladostašice prva dva seta uvjerljivo osvajaju pokazujući kako je kvaliteta i uigranost apsolutno na njihovoj strani. Samo mali pad u igri dogodio se u trećem setu, međutim brzo su se vratile u igru i preokrenule set u svoju korist.

Već u srijedu u Domu odbojke imamo priliku ponovo gledati sastav sa Save kad će igrati finale Kupa Hrvatske protiv odbojkašica OK Kaštela Cemex. Bit će to 'Odbojka za Valentinovo' koja je na rasporedu 14.02.2018. s početkom u 18 sati.