Riječanke iz Splita odnose sva tri boda

Objavljeno: Ponedjeljak, 26 Studeni 2018 16:03 Autor:

Prema riječima trenera Riječanki Igora Lovrinova, njegova ekipa odigrala je u Splitu jednu od najboljih utakmica od početka sezone.

Kad se tome pridoda veliki broj pogrešaka igračica Brda na servisu rezultat i nije mogao biti drugačiji. Prvi i drugi set protekao je u uvjerljivoj igri gošći , da bi tek treći set donio pravu igru domaćina i nagovještaj mogućeg preokreta, ali sve nade su ugašene u četvrtom setu gdje se gošće odvajaju na 9-15 i uvjerljivo privode set i utakmicu kraju.

OK BRDA – HAOK RIJEKA 1:3 (13:25,22:25,25:21,11:25)

OK BRDA : Gutović, Mrduljaš, Kolarić, S.Garac, Dešković,, Jelić, Renko-Ilić, Vukasović, Maretić (K), Klarić (L), K.Garac, Žižić, Bogdanović, Zekanović (L);

Trenerica: Antonella Družijanić

HAOK Rijeka: A.Popić, Barać, Fabulić (L), Tomić, Vrban, Milosavljević, Boban, T.Popić, , Francetić, , Ščulac, Mioč Koraca, Žarković, Cvijić (L)

Trener: Igor Lovrinov, pom.trener Krešimir Jurić