U derbiju kola slavile odbojkašice Mladosti

Objavljeno: Nedjelja, 21 Siječanj 2018 01:24 Autor:

U derbiju kola za odbojkašice, sastav HAOK Mladosti Proenergy na domaćem terenu slavio je protiv OK Marina Kaštela 3:1 (17:25, 25:16, 25:8, 26:24).

Mladostašice su u susret ušle s dosta tehničkih pogrešaka što se na koncu i odrazilo na gubitak prvog seta. Trener Ivanišević pokušao je izmjenama pronaći raspoložene igračice međutim reakcija igračica nije bila ono što je očekivao. No, u nastavku utakmice Mladostašice ipak 'pronalaze' svoju igru i pokazuju kako su ipak kvalitetnija ekipa od gošći iz Kaštela.

Kaštelanke su još jedino uspijele malo zaprijetiti u četvrtom setu pri rezultatu 24:20 za odbojkašice Mladosti, dolaze do izjednačenja na 24:24 ali sastav sa Save s dva uzastopna poena rješava utakmicu u svoju korist osvojivši 3 nova boda.

Mladostašice su i dalje uvjerljivo prve na tablici s ukupno 36 bodova i čak 10 bodova vie od drugoplasirane ekipe OK Marina Kaštela.

Sljedeću utakmicu u sklopu 13. kola Superlige Mladostašice opet igraju u Domu odbojke 'Bojan Stranić' kad im u goste dolazi ekipa HAOK Rijeka CO.