Uzbudljiva utakmica na Pešćenici

Objavljeno: Ponedjeljak, 05 Studeni 2018 15:08 Autor:

I drugu ovosezonsku utakmicu u svojoj dvorani SD Pešćenica, lavice iz OK Dinamo izgubile su identičnim rezultatom kao i prije 20-ak dana.

Ponovo su gošće odnijele dva boda, a ovoga puta bile su to djevojke iz OK Split. Utakmica je počela odlično za domaćina, prva dva seta zahvaljujući odličnim servisima pripala su odbojkašicama u modrim dresovima.

Nakon vodstva lavica u trećem setu od 6-2, dogodio se totalni preokret. Serijom od sedam  poena za redom, Splićanke su prelomile taj set, a u konačnici i cijelu utakmicu.

Do kraja utakmice gledali smo odličan OK Split, te obrambenu beskrvnost uz napadačku mlakost lavica, koje su gubitkom planirana dva boda dovele u pitanje postavljeni ovosezonski cilj. Lavicama sada preostaje da se "vade" na slavonskim prvoligašima (Osijek i Nova Gradiška), kao i na gostovanjima u Dalmaciji (Zadar i Split).

OK DINAMO - OK SPLIT  2:3 (25:20,25:23,14:25,23:25,11:15)