Zrinski pobjedom stigao korak iza Marsonije

Objavljeno: Nedjelja, 18 Studeni 2018 19:54 Autor:

Odbojkaški klub Zrinski uspješno je odradio posao u zaostaloj utakmici 3. kola 2. Hrvatske odbojkaške lige istok i sada je s tri pobjede i jednim porazom prvi pratitelj brodske Marsonije koja je i dalje na savršenom 4:0 učinku.

Nakon krajnje uzbudljivog seta u kojem su gosti iz Osijeka bili nadomak osvajanja seta ipak su se veselili momci iz Nuštra, a konačnih 30:28 već sasvim dovoljno govori koliko je napeto bilo. Izgubljeni set kao da je demolarizirao drugu ekipu Murse koja više nije igrala na istoj razini, a i domaćin je vidio da pobjeda neće doći sama od sebe pa je podigao svoju igru. Kombinacija te dvije stvari dovela je do vrlo uvjerljivo osvojenog drugog seta za odbojkaše Zrinskog. Ista stvar dogodila se i u trećem setu, Zrinski je potvrdio da je trenutno kvalitetniji i zasluženo je došao do nova tri boda.